Loading...

Grespania

Prestíž spoločnosti Grespania je založená na inovácii, kvalite, servise a zodpovednosti. Neustále investície a začleňovane najnovších trendov vo výrobe obkladov a dlažieb od roku 1976 upevnili jej postavenie svetového vodcu. Obklady a dlažby majú neustále  rozmanitejšie a univerzálne návrhy. Najnovšia kolekcia nastavuje nový smer a je inšpiráciou pre tých, ktorí sa snažia dať svojmu domovu dotyk osobitosti vo svojom vlastnom štýle a estetické riešenie, ktoré odolá každodennému používaniu. Dnešná keramická dlažba od spoločnosti Grespania nepozná medze.

Najvyššia kvalita vo všetkých častiach výrobného procesu, neustále dizajnové inovácie, orientácia na najlepší servis, maximálna ochrana životného prostredia, zodpovedný prístup k okoliu už od čias založenia v meste Castellón v regióne s hlboko zakorenenou tradíciou výroby keramiky, to sú piliere na ktorých stavia spoločnosť Grespania. Vďaka oddanosti, pod vedením výzvy neustáleho rastu buduje spoločnosť svoju históriu už viac ako tridsať rokov.

Grespania má v súčasnosti tri fabriky, ktoré využívajú najmodernejšie technológie a najpokrokovejšie procesy vo výrobe gresových dlažieb a keramických obkladov. Grespania má okrem výrobných závodov v Španielsku aj pobočky v týchto krajinách: Francúzsko, Taliansko, Holandsko, Poľsko, Veľká Británia a Mexiko. Produkty Grespanie sú dostupné po celom svete.

www.grespania.com